otevírací doba

pondělí - pátek 8:00-17:00sobota 8:00-12:00

prodejna@centrumkoupelny.cz
+420 312 538 210
Ke stadionu 1938
272 01 Kladno


KUCHYNĚ: od představy po realizaci

Výběru kuchyně předchází mnoho kol návštěv, porovnávání a často hádek i kompromisů, než se dopracujete k samotnému vaření a pečení v novém. Celým procesem od představy po samotnou rekonstrukci vás provedeme v 5 krocích.

  1. PŘED SAMOTNÝM VÝBĚREM

Vše se odvíjí od toho, jestli se jedná o novostavbu, kde je možné upravit rozvody vody, odpadů a elektřiny, nebo o rekonstrukci, kde jsou tato umístění již dána. V případě rekonstrukce je dobré tyto záležitosti konzultovat se zedníkem nebo stavební firmou, aby byl prostor před montáží řádně připraven.

  1. VÝBĚR

Dalo by se říci, že všemu předchází grafický návrh, ale není tomu tak. Nejprve je nutné vybrat materiály korpusů skříněk, dvířek a pracovní desky, stejně jako spotřebiče. S tím vším vám ochotně pomůžeme. A nemusíte se bát, nebudete první ani poslední, komu se napoprvé nepovede vybrat a navštíví nás několikrát. Samozřejmá je i možnost zaměření rozměrů kuchyně přímo na místě montáže, tato služba je však zpoplatněna částkou 800 korun.

  1. NÁVRH

V této fázi přichází na řadu grafický návrh, kde už se pracuje s konkrétními prvky. Zde nejeden zákazník zjistí, že to co vybral je moc světlé/tmavé/vanilkové/bílé… Ani tady se nemusíte bát, jedná se pořád pouze o návrh a ten je možný kdykoli upravit. Právě z důvodu přiblížení se co nejvíce představě o finální podobě se grafický návrh zpracovává.

  1. OBJEDNÁVKA

Ve chvíli kdy je doladěn grafický návrh, přichází na řadu objednávka. V tomto momentě se podepisuje Smlouva o dílo a platí se záloha ve výši 50% z ceny kuchyně včetně spotřebičů. V momentě zaplacení je kuchyně objednána. Vzhledem k tomu, že ke každé kuchyni přistupujeme individuálně, probíhá stejně i zakázkově samotná výroba. Proto se termíny dodání pohybují kolem 6-8 týdnů.

  1. REALIZACE

Týden dopředu víme na sto procent, kdy kuchyně přijde k nám na sklad. Rozbíhá se tedy koloběh samotné montáže. Tu domlouváme tak, aby se jeden den v klidu zavezl materiál a další den proběhla montáž, která se zpravidla stihne během jednoho dne, ve výjimečných případech se protáhne na dva. Samozřejmě vše konzultujeme a termíny ladíme s klientem pro oboustrannou spokojenost. Nejpozději v den navezení kuchyně se poté doplácí zbytek částky. Když je termín domluven, montážní firma kuchyni odveze na místo. Další den je vyhrazen pro montáž včetně osazení a oživení spotřebičů. V případě malých kuchyní je možné provézt závoz materiálu i montáž v jeden den. Není nutné, aby byl zákazník přítomen celou dobu, ale je vždy nutné, aby byl přítomen pro předání hotového díla a případně do Předávacího protokolu zanesl své připomínky a výhrady, které se snažíme vyřešit co nejrychleji, aby všichni byli spokojeni.

A jak vypadá grafický návrh oproti realizaci samotné, se můžete podívat v přiložené fotogalerii.Koupelny Kuchyně Dveře Služby

kontakty

prodejna@centrumkoupelny.cz
+420 312 538 210
Ke stadionu 1938
272 01 Kladno

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o.