otevírací doba

pondělí - pátek 8:00-17:00sobota 8:00-12:00

prodejna@centrumkoupelny.cz
+420 312 538 210
Ke stadionu 1938
272 01 Kladno


Kuchyně

CENTRUM Koupelny Kladno, název sice klame, ale CENTRUM Koupelny nejsou pouze koupelny. Ale také kuchyně!

Jak u koupelen, tak i u kuchyní a ostatního námi nabízeného sortimentu, jsme si vždy zakládali (a zakládat budeme) na osobním přístupu a maximální péči o zákazníka. Proto každé rozšíření sortimentu pečlivě zvažujeme tak, abychom byli schopni poskytnout kompletní servis, takzvaně „od A do Z.“

Kuchyně totiž není pouze „kuchyňská linka,“ jsou to také obklady, baterie, dřez, spotřebiče, osvětlení. V první řadě je to však pomoc s výběrem. Jsme si vědomi, že kuchyni neděláte každý den. Víme, že nikdo není schopen zachytit všechny trendy, zlepšováky a maličkosti, které usnadní práci a pohyb v kuchyni. Právě od toho jsme tu my.

Je nutno se na plánování kuchyně dobře připravit, ideálně využít prostor a nezapomínat na dostatek prostoru pro pohyb. Základem je dodržení zásady tzv. pracovního trojúhelníku se zónou určenou pro práci, umývání potravin a uskladnění potravin.

Jak to tedy u nás probíhá? Na začátku poradíme s výběrem, doporučíme ideální řešení, poradíme jak sladit barvy a hlavně zpracujeme grafický návrh, aby vaše představa byla kompletní. Poté je pouze na vás, jakou kuchyni si objednáte. Nabízíme totiž kuchyně v cenově přijatelných akčních setech. 

Co bychom však byli za prodejce kuchyní, kdybychom se omezili pouze na rady a plánování. Důležitý je totiž výsledek a spokojený zákazník. To byl, je a vždy bude náš cíl! Ke kuchyním tedy nabízíme veškerý následný servis - dopravu a montáž, osazení a zapojení spotřebičů, elektrikářské i instalatérské práce.

Je toho opravdu hodně. Pokud se vám zdá, že udělat kuchyni je věda, přijďte se přesvědčit o opaku! Není nic jednoduššího než přijít k nám do prodejny na adresu Ke stadionu 1938 v Kladně a konzultovat své požadavky a představy.

 


Naši dodavateléKoupelny Kuchyně Dveře Služby

kontakty

prodejna@centrumkoupelny.cz
+420 312 538 210
Ke stadionu 1938
272 01 Kladno

Kontaktní formulář


Created 2016 www.vyroba-stranek.cz - all4U agency s.r.o.